Dlaczego Lumpiata?

„Lumpiata” powstała w 1997 roku. Próbowałam się zalogować do tzw. Wirtualnej Kawiarenki, czatu Wirtualnej Polski.

Istniały tam wtedy 3 pokoje do rozmów – WK Ogólna, w której można było spotkać bardzo dużo mało ambitnej młodzieży, WK Polityka, w której zazwyczaj nie było nikogo i WK Seks, gdzie przesiadywała śmietanka intelektualna ówczesnego internetu wraz z całą ekipą zboczeńców i ludzi szukających łatwej podniety. To tam oczywiście chciałam wejść.

Próbowałam różnych nicków, jakieś Kwiatuszki, Księżniczki i inne Rozpalone oraz Zachłanne – wszystkie były zajęte. Lumpiata była pierwszym wolnym nickiem, który mi przyszedł do głowy. I tak już zostało. Moje internetowe alter ego.

W 2001 roku założyłam jeden z pierwszych blogów na platformie blog.pl. Przez wiele lat pisałam tam o swoim życiu osobistym, mniej lub bardziej otwarcie. Z czasem zahasłowałam ten blog, gdyż życie realne za bardzo mi wchodziło na głowę. Zaczęłąm pisać w ukryciu i było mi z tym bardzo dobrze. Parę lat temu założyłam blog o podróżowaniu, tym turystycznym i tym nieco bardziej w głąb siebie – Lumpiata w drodze jest zapisem moich wędrówek.

Lumpiata w krainie seksu jest najnowszym moim projektem. Tutaj napisałam trochę więcej, skąd się wzięła i dlaczego akurat o seksie.

Trackbackuj ze swojej strony.

Zostaw komentarz

Kontakt

Napisz do mnie mail: lumpiata@gmail.com

Polub mnie na facebooku: facebook.com/lumpiata

Subskrypcja

Chcesz dostawać mailem powiadomienia o nowych wpisach?