Blog Roku 2014 – wycofuję się

Kochani!
Postanowiłam się wycofać z konkursu Blog Roku 2014.

Moja rezygnacja jest czysto symboliczna, gdyż szans na wygranie nie miałam żadnych (po 2 dniach głosowania udało mi się zdobyć zaledwie kilka głosów smsowych). Chcę jednak powiedzieć głośno, że nie odpowiada mi skład jury, także ze względu na poruszaną przeze mnie tematykę i z tego powodu nie chcę dalej uczestniczyć w konkursie.
Przepraszam wszystkie 2 osoby (poza moimi przyjaciółmi i rodziną), które zechciały oddać na mnie głos smsowy i obiecuję, że jeśli się do mnie zgłosicie, to postaram się to jakoś wynagrodzić. Może nawet podwójnie. :)

A organizatorom wysyłam następujący mail:

Szanowni Państwo,
bardzo proszę o wycofanie mojej kandydatury z konkursu Blog Roku, w kategorii Życie i Społeczeństwo.
Po przemyśleniu sprawy chcę poinformować, że nie odpowiada mi skład jury i z tego powodu nie chcę dalej uczestniczyć w tym konkursie. Z przyjemnością wystartuję w konkursie w przyszłym roku, przy zmienionym składzie jury lub gdy wątpliwa sytuacja zostanie w inny sposób wyjaśniona. Z góry dziękuję za wykasowanie mojego zgłoszenia, moich danych, podstrony z informacjami o moim blogu i wszelkich innych informacji, które dotyczą mnie albo bloga. Proszę o informację zwrotną, że te dane nie będą dalej przetwarzane.
Pozdrawiam serdecznie

Tagi:

Trackbackuj ze swojej strony.

Komentarze (1)

  • Avatar

    Kammm

    |

    przez Durczoka?! :)

    Reply

Zostaw komentarz

Kontakt

Napisz do mnie mail: [email protected]

Polub mnie na facebooku: facebook.com/lumpiata

Subskrypcja

Chcesz dostawać mailem powiadomienia o nowych wpisach?