Życie Ewy

– Ja już nigdy nikogo nie poznam – Ewa miała łzy w oczach. – Ilekroć wydaje mi się, że ktoś się mną interesuje, to zaraz przestaje się do mnie odzywać.

Ewa jeszcze nie ma trzydziestki. Mieszka w Warszawie. Ma krótko obcięte włosy i dwa koty. Była w związkach z facetami i z kobietami, ale zeznaje, że z wszystkich związków najlepiej jej wychodzi pracoholizm.

„Wiesz, Ty sobie możesz pisać o seksie, ja Ci nawet chętnie opowiem, ale najpierw muszę sobie przypomnieć, na czym to polega. Już nie liczę. Będą miesiące. Nie umiem umawiać się z kobietami, a to one mnie najbardziej teraz kręcą. Jest taka jedna, trochę służbowa, i ja wiem, że ma dziewczynę i bardzo chciałabym się z nią umówić, ale kompletnie nie wiem, jak. Możemy sobie gadać przez internet i na fejsie i nic z tego nie wynika. No przecież nie zaproszę jej na kawę. A jeśli nawet, to przecież to będzie tak jednoznaczne i dla mnie tak ważne, a dla niej to może być tylko zwykła kawa. No i ja zostanę z tymi rozbudzonymi emocjami, z poczuciem, że coś z tego mogłoby być, a ona wróci do swojej dziewczyny i zaraz o mnie zapomni. Nigdy nikogo już nie poznam, a cipa to mi zaraz zarośnie.”

cdn.

Tagi: , , , ,

Trackbackuj ze swojej strony.

Zostaw komentarz

Kontakt

Napisz do mnie mail: [email protected]

Polub mnie na facebooku: facebook.com/lumpiata

Subskrypcja

Chcesz dostawać mailem powiadomienia o nowych wpisach?